Запорізькі правоохоронці викрили незаконний обіг контрафактного товару на суму 5 мільйонів гривень.

Слідчими запорізької поліції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та за оперативним супроводженням працівників бюро економічної безпеки, було здійснено заходи по реалізації оперативної інформації щодо  незаконного обігу контрафактних підакцизних товарів.

З метою її відпрацювання група правоохоронців на межі Запорізької та Дніпропетровської областей, виявили групу осіб, які з трьох автівок розвантажували тютюнові вироби іноземного походження, без марок акцизного податку встановленого зразка України.

На місці події  слідчими здійснено огляд транспортних засобів. За  його результатами,  виявлено та вилучено більше 190  упаковок тютюнових виробів, які містили понад 97 тисяч пачок сигарет.

За попередніми підрахунками, загальна вартість вилученого контрафакту –  понад 5 мільйонів гривень.  Крім цього у правопорушників вилучено готівку в розмірі  близько 63 тисяч доларів США.

Розпочато досудове розслідування кримінального провадження. Тривають подальші слідчо-оперативні  дії.

З урахуванням  воєнного стану в країні, по завершенню слідчих процедур, готівка та  вилучені транспортні засоби, будуть передані на потреби Збройних сил України.

Повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області

Читайте також:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться
РубрикиКриминал