Перегляди: 0
Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує успішний сезон: вона вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Торонто, перемігши американку Аманду Анісімову у двох сетах — 6:2, 6:4.
Хід матчу
- У першому сеті Світоліна одразу повела 4:0 і впевнено завершила партію — 6:2.
- У другому сеті українка стартувала з трьох виграних геймів поспіль, довела рахунок до 5:1, але Анісімова відіграла три гейми та чотири матчпоінти.
- У вирішальному геймі Світоліна подала на матч і закріпила перемогу — 6:4.
Ця зустріч стала шостою між тенісистками, і тепер особистий рахунок — 5:1 на користь Світоліної.
Досягнення у сезоні
- Це вже четвертий чвертьфінал Світоліної на «тисячниках» у 2026 році (раніше — Дубай, Індіан-Веллс, Рим).
- Вона вдруге поспіль виходить до чвертьфіналу Canadian Open: минулого року — у Монреалі, а найкращий результат — чемпіонський титул 2017 року.
Наступний суперник
У чвертьфіналі Світоліна зіграє проти «нейтральної» тенісистки Єкатєріни Алєксандрової, яка сенсаційно перемогла першу ракетку світу Аріну Сабалєнку. Матч відбудеться у вівторок, 11 серпня.
Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна перемогла Коко Гофф у драматичному півфіналі WTA 1000.
