Видання на The New York Times вважає, що зима призведе до уповільнення наступу як російських, так і українських військових, і це уповільнення може розтягнутися на 6 місяців.

В адміністрації президента США Джо Байдена вважають, що військові дії РФ в Україні “залишатимуться в безвиході до наступного року”, тому що успіхи ЗСУ лишили Кремль надій на захоплення більших теріторій, які Володимир Путін хотів зобразити історичною частиною Росії.

“Зимова пауза може тривати до пів року. Наприкінці листопада дощ і м’який ґрунт уповільнять рух обох армій. Потім, коли температура впаде і земля замерзне, танкам і вантажівкам буде легше рухатися. Але ймовірність сильних снігопадів і ще холоднішої погоди може ускладнити для погано оснащеної російської армії початок будь-якого нового наступу”, – пише NYT, додавши, що через паузу на тлі погоди війна увійде до нової фази.

“Росія, ймовірно, посилить свої атаки на інфраструктуру, щоб тероризувати українців. Україна може розпочати таємну кампанію, щоб показати, що вона може завдати удару у відповідь навіть по території РФ”, – вважають аналітики.

Фахівці США зазначили, що необхідно використати зимове уповільнення для відновлення постачання оборонної та наступальної зброї Україні.

Тельцы – доверяйте внутреннему голосу, а у Раков – много интересных событий: гороскоп на неделю с 14 по 20 ноября 2022 года

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Політика