Уже за кілька днів – з 2-го квітня – офіційно розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Тож у медичних закладах Запоріжжя, які до цього готові, розміщуватиметься спеціальна позначка.

Поделиться

Уже за кілька днів – з 2-го квітня – офіційно розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Тож у медичних закладах Запоріжжя, які до цього готові, розміщуватиметься спеціальна позначка (див. фото – прим. авт.).

«Готові» – це значить, що вони підключилися до електронної системи охорони здоров’я. Для нас, пацієнтів, це сигнал про те, що тут можна підписати декларацію з обраним сімейним лікарем (або терапевтом чи педіатром для дитини). Окрім того, така наліпка свідчить, що з липня Національна служба здоров’я почне перераховувати цьому медичному закладу кошти за наше обслуговування.

З іншого боку, якщо пацієнти не визначилися чи обраний заклад не «обзавівся» подібним символом, переймайтеся не варто: ви не обмежені в часі та матимете змогу підписати декларацію в будь-який момент. Про це зазначила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Звісно, відкладати все на останній момент лікарі не радять. Краще бути готовим до підписання декларації: обрати собі (своїй родині) фахівця, робота якого цілком вас влаштує.

До речі, жителі Запоріжжя вже скаржились, що деякі лікарі «підганяють укладати договори до вересня». На це є відповідь на сайті Міністерства охорони здоров’я: «Кінцевого терміну підписання декларацій немає. Обрати свого лікаря встигнуть усі. МОЗ рекомендує не відкладати це на кінець року. Головне, щоб кожен громадянин обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію». Проте слід пам’ятати, що – про це ми вже писали – кількість пацієнтів, котрих зможе обслуговувати один спеціаліст, обмежена двома тисячами осіб.

Між тим, минулого тижня до нашої редакції звернулася жителька Комунарського району Запоріжжя: «В поліклініці 8 березня (зараз – Запорізький Центр первинної медико-санітарної допомоги №6 – прим. авт.) мені сказали, що ніхто нікого обирати не буде, мовляв, у якого дільничного стояли на обліку, той і стане вашим сімейним лікарем». Ми надіслали до Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради запит із проханням прокоментувати ситуацію головного лікаря названої комунальної установи Віталія Літвінова. З відповіддю обов’язково ознайомимо вас, щойно вона надійде.

Поки ж нагадаємо: у кожному медичному закладі України повинні бути «скриньки довіри», де можна залишити свої скарги або пропозиції. Окрім того, жителі Запоріжжя можуть звертатись до міського Департаменту охорони здоров’я за телефоном «гарячої лінії» – 707-23-01. На захисті інтересів жителів регіону стоїть Департамент охорони здоров’я обласної держадміністрації, тел.: (061) 224-63-83, (061) 239-05-03. Ну, і власне, телефон «гарячої лінії» Міністерства охорони здоров’я України 0-800-801-333.

Галина ДІРЯВСЬКА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться
РубрикиЗдоровье