Діти ростуть і розвиваються із дивовижною швидкістю. І дитячий карієс, на жаль, не виняток. Нерідко від дірочки до флюсу проходить лише кілька днів. Все тому, що емаль молочного зуба і незрілого постійного дуже тонка – менше міліметра в ділянці між зубами. Випадки, коли всі без винятку зуби у дитини вражені карієсом, зустрічаються дитячими стоматологами дедалі частіше. 

У цій ситуації важливо діяти швидко. Насамперед необхідна повна санація — усунення вогнищ запалення. Якщо має бути масштабне лікування, якщо дитина маленька, має негативний досвід або особливості розвитку, лікування краще проводити уві сні. Так дитина зазнає набагато менше стресу, а лікар матиме більше часу для кваліфікованого лікування.

Якщо ж почати лікування з традиційною анестезією, не все може вийти відразу і так, як хотілося б лікарю. Діти найчастіше вкрай неспокійно поводяться у кріслі стоматолога, що ускладнює терапію. Після санації дуже важливо не допустити рецидив. Практика показує, що тільки правильна профілактика ефективно захищає від великого повторного карієсу.

Лікування молочного зуба ваших дітей, варто довіряти професіоналам – Amel. В чому переваги повної санації під наркозом.

Висококваліфіковані лікарі зможуть впоратися з будь-яким лікарським завданням. Фахівці провели десятки тисяч лікування зубів різної складності. Заради цих досвідчених лікарів сюди привозять пацієнтів із усієї області.

Роль анестезіолога в лікуванні під загальним знеболюючим колосальною. Крім великої попередньої роботи, лікар не відходить від дитини під час лікування. Батьки можуть не хвилюватись, все пройде добре.

Ноу-хау фахівців – точно розрахувати концентрацію препаратів і дати мінімально необхідний ступінь сну. Дитина практично моментально прокидається і вже за півгодини, як правило, готова йти додому.

Важливо дотримуватися заходів безпеки: високочутливе обладнання контролює всі життєво важливі функції організму.

Головне щоби пломба прослужила максимально довго — до зміни зуба. По-перше, ставлять пломбу в стерильному та сухому середовищі. Зуб, який лікується, ізолюють спеціальною еластичною хусткою – раббердамом. По-друге, використовують налобну оптику та мікроскоп. Це дає ідеальну точність прилягання пломби до стінок порожнини.

Естетичні реставрації. Якщо зуби сильно зруйновані, їх відновлюють коронками дитячими, у тому числі з діоксиду цирконію.

Ще одна складова контролю якості – фотопротокол ходу лікування та рентген. Якщо лікування проводиться в каналах – контрольний рентгенівський знімок робиться прямо в кріслі, поки дитина спить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Здоров'я