Фахівці Енергоатому розробили прклад руху радіації по повітрю, у разі аварії на ЗАЕС наразі радіаційна хмара рухатиметься на південний схід, накривши частину півдня України, але також дійде і до південно-західних регіонів Росії.

Про це йдеться у Telegram-каналі “Енергоатому”.

Відповідний розрахунковий прогноз станом на 29 серпня 2022 року зробили фахівці Держатомрегулювання України.

Населенню на потенційно небезпечних територіях показано проведення йодної профілактики та обмеження перебування на відкритій місцевості без гострої потреби, а в разі її появи застосовувати захисні засоби для органів дихання.

Також рекомендовано провести герметизацію приміщень (вікон, дверей), відключити кондиціонери, вентилятори, закрити вентиляційні продухи, димоходи тощо; ввести спеціальні режими роботи шкіл та дитячих садків, організувати санітарні бар’єри на входах до приміщень, що включають зняття верхнього одягу та перевзування.

Крім того, на потенційно небезпечних територіях рекомендується вжити заходів з герметизації та упаковки продуктів харчування, води, білизни, документів і цінних речей, обмежити лісокористування та не порушувати заборону на полювання і рибну ловлю в місцевих водоймах.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Для запобігання запиленню на відкритих місцевостях рекомендовано проведення дезактивації територій, а також введення спеціальних обмежень для автотранспорту щодо виїзду на узбіччя, руху по дорогах без жорсткого покриття.

Голова ЗОВА показав наслідки нічних обстрілів Запоріжжя і розповів про ситуацію в цілому

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Новини