19 жовтня на Донецькому напрямку, на передовій, захищаючи рідну землю від російських загарбників, героїчно загинув захисник України, мешканець села Костянтинівка Мелітопольского району Запорізької області Артем Тіпенко.

Про це повідомив Сергій Кюрчев, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, випускником якого був воїн.

 «Випускник енергетичного факультету ТДАТУ 2016 року, майстер спорту України з гирьового спорту, член збірної команди ТДАТУ з гирьового спорту, призер чемпіонату світу серед юнаків, багаторазовий чемпіон України серед студентів, багаторазовий чемпіон та призер Всеукраїнських турнірів та чемпіонатів Запорізької області. Свій останній бій 33-річний воїн зустрів у Донецькій області. Він мужньо та самовіддано чинив опір ворогам, до останнього стримуючи їх збройну агресію та ненависть до нашого народу, – розповів ректор університету. – Чесний, добрий та мужній син України, який не зрадив військовій присязі та не побоявся поглянути лютому ворогу в очі. Саме таким назавжди залишиться Артем для усіх нас. Від імені всього колективу ТДАТУ висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати».

Вічна пам’ять та вдячність Герою.

Більше 60% українців підтримують заборону УПЦ МП

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться