Двоє поранених, п’ять пошкоджених будинків: окупанти РФ знов бомбили Запоріжжя

400 0 1657643388 7244

Сьогодні вночі від дій російських окупантів постраждали щонайменьше двоє людей, пошкоджено п’ять будинків – РФ знов атакувала Запоріжжя.

Про це повідомляє у Telegram в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

“Цієї ночі Запоріжжя знову зазнало ворожої атаки. “Прильоти” зафіксовано у двох районах міста”, – йдеться у повідомленні.

Наразі відомо про п‘ять будинків, які зазнали пошкоджень, та про двох постраждалих людей, які травмувалися уламками скла. Додаткова інформація уточнюється.

Оперативна інформація станом на 18:00 27 серпня щодо російського вторгнення: вечірній звіт

 

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.