Регулярна професійна чистка зубів у стоматолога є важливою складовою здоров’я порожнини рота та підтримання оптимального стану зубів та ясен. Ось кілька причин, чому це важливо: 

 • Видалення зубного каменю та нафарбувань: Зубний камінь (кальційна сіль) може утворюватися під яснами та навколо зубів, навіть при добреї гігієні. Він є твердим і може бути важко видалити вдома. Професійна чистка дозволяє видалити цей камінь, що сприяє попередженню захворювань ясен та карієсу.
 • Запобігання захворювань ясен: Професійна чистка допомагає видалити бактерії, які можуть призвести до захворювань ясен, таких як гінгівіт та пародонтит. Чистка зменшує ризик запалення ясен та покращує їх стан.
 • Поліпшення дихання: Видалення бактерій та забруднень з ротової порожнини може допомогти покращити свіжість дихання.
 • Відновлення естетики: Професійна чистка може забезпечити більш білий вигляд зубів, видаливши нальот та забруднення.
 • Попередження карієсу: Видалення нальоту та бактерій з поверхні зубів допомагає попередити утворення карієсу.
 • Оцінка Стану Зубів: Стоматолог може виявити відмінності у структурі та здоров’ї зубів під час професійної чистки. Це може допомогти вчасно виявити проблеми та вжити запобіжні заходи.

Регулярна професійна чистка зубів рекомендується як мінімум двічі на рік. Однак для деяких пацієнтів, особливо тих, хто має вищий ризик захворювань ясен або інших стоматологічних проблем, частіші візити можуть бути рекомендовані вашим лікарем стоматологом.

Що таке Чистка зубів Propfyflex?

Профілактична чистка зубів Propfyflex – це одна зі сучасних технологій гігієни порожнини рота, яка використовується стоматологами для видалення зубного нальоту, зубного каменю та забруднень на поверхні зубів та навколо ясен.

Цей метод включає в себе використання спеціального апарату, що генерує потік води під тиском, який супроводжується додаванням до водяного струменя  пудроподібного чистильного агента. Ця комбінація створює потужний струмінь, який може ефективно розкласти нальот, видалити зубний камінь і забруднення, а також поліпшити загальний вигляд та чистоту зубів.

Чистка зубів Propfyflex має кілька переваг:

 • Ефективність: Цей метод дозволяє ефективно видаляти нальот та зубний камінь, навіть у важкодоступних місцях, які можуть бути важкими для очищення звичайною зубною щіткою.
 • М’якість і Безпека: Propfyflex використовує подібну до піщаного пульверизатора технологію, що робить його менш травматичним для зубної емалі порівняно з іншими методами.
 • Забезпечення Комфорту: Ця процедура зазвичай мало неприємних відчуттів та не вимагає використання анестезії.
 • Поліпшення Естетики: Чистка Propfyflex може покращити зовнішній вигляд зубів, зробивши їх більш білими та природними.
 • Профілактика Захворювань Ясен: Цей метод може допомогти зменшити ризик захворювань ясен, оскільки він видаляє забруднення, де можуть розмножуватися бактерії.

Перед проведенням будь-якої стоматологічної процедури, включаючи чистку зубів Propfyflex, рекомендується консультуватися зі своїм лікарем-стоматологом, щоб визначити, чи ця процедура відповідає вашим потребам та стану здоров’я.

В Черкасах в стоматології МЕДГАРАНТ чистку проводить гігієніст з великим досвідом роботи, у своїй роботі використовує сучасне обладнання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Здоров'я