Бійці ЗСУ розбомбили склад боєприпасів окупантів в Запорізькій області, - ВІДЕО

343sa scaled

Цієї ночі в тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області також було дуже гучно від вибухів – це ЗСУ завдали ударів ворогу.

Як написав нардеп Олексій Гончаренко в Telegram, є влучання у склад боєприпасів окупантів РФ.

“Токмак (окупована частина Запорізької області). Є влучання у склад окупантів. Боєприпаси рвуться”, – зазначив він.

У тимчасово захопленому Токмаку Запорізької області над базою російських окупантів помітили дим.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 серпня, російські загарбники завдали ракетних ударів по інфраструктурі Запоріжжя.

 

 

Прийомних батьків, які відмовляються від обов’язкової евакуації, позбавлятимуть опіки над дітьми

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.