В ніч проти 30 серпня російські окупанти вдарили ракетами по Запоріжжю

original 12

Сьогодні вночі Запоріжжя знов потрапило під ракетний обстріл, вибухи було чуть в усіх районах міста.

Про це написав голова ЗОВА Олександр Старух.

– Сьогодні вночі ворог завдав ракетного удару по місту Запоріжжя. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Наразі не зафіксовано значних руйнувань на об’єктах інфраструктури.

Триває уточнення наслідків удару.

Все відбудуємо, зробимо ще краще. Закликаємо не нехтувати правилами повітряної тривоги та нерозголошення інформації, – каже очільник ЗОВА.

Більш детальна інформація з цього приводу очікується трохи пізніше.

Інфраструктуру ЗАЕС пошкоджено російськими окупантами: є ризик витоку водню та розпилення радіоактивних речовин

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.