З 2014 року, впродовж трьох років, Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні ім. Марини Брацило «Хортицькі дзвони».

Поделиться

З 2014 року, впродовж трьох років, Запорізький національний університет проводить Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні ім. Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Конкурс засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м. Київ влітку 2013 року. Молода мисткиня залишила по собі яскраву творчу спадщину, засвідчивши своїм прикладом, що літературне обдарування слід розвивати змолоду.

Цього року, за традицією, в березні місяці конкурс стартував вчетверте. Підсумки пошуків молодих талантів буде підбито до дня народження поетеси – 2 грудня 2017 року.

Молодим поетам та авторам-виконавцям ще можна заявити про себе до 15 жовтня. На конкурс слід подавати 20-25 віршів у номінації «Поезія» або дві пісні, записані в аудіоформаті в номінації «Авторська пісня». Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів – українська. Більш детально на Фейсбуці, у групі «Хортицькі дзвони. Конкурс імені Марини Брацило» та на сайті nspu.com.ua. Конкурсанти відзначаються дипломами, грошовою премією, а їх найкращі твори видаються в альманасі «Хортицькі дзвони».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Афіша