З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії відбувся традиційний Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху-2017». Стартував  цей захід  ще 3 грудня на урочистій презентації до Міжнародного дня інвалідів.

Поделиться

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії відбувся традиційний V Міжнародний інтеграційний фестиваль життєтворчості «Шлях до успіху-2017». Стартував  цей захід  ще 3 грудня на урочистій презентації до Міжнародного дня інвалідів.

Фестиваль проводився під девізом: «Життя і творчість без обмежень». Його мета  залишається незмінною: сприяння входженню дітей і молоді з особливими потребами  в життя громади, підвищення їхньої ролі й соціального статусу в суспільстві.

Одне з головних завдань фестивалю – надання рівних можливостей для реалізації творчих здібностей учнів та молоді незалежно від віку, статі та індивідуальних особливостей. І цей принцип відображає склад учасників фестивалю – діти та молодь з особливостями психофізичного розвитку та здорові діти віком від 6 до 28 років.

Специфіка фесту полягає в тому, що вже другий рік частина учасників брала в ньому участь дистанційно,  що дозволяє залучити якомога більше творчих колективів і виконавців до участі у грандіозному гала-концерті.

Упродовж  півріччя авторитетне журі  вибирало на Гала-концерт найкращі номери, які надходили на конкурс.

Усього було надіслано 190 номерів художньої самодіяльності різних жанрів. Молоді таланти презентували майстерність у номінаціях: вокальний, хореографічний, вокально-інструментальний жанри; авторська поезія та проза; сценічна декламація; театральний жанр; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; художнє фото; мультимедійні проекти; аматорське відео; мультимедійні міні-проекти і фото-колажі.

Загалом на гала-концерті було представлено 30 номерів художньої самодіяльності різних жанрів.

Фестиваль об’єднав талановитих дітей та юнацтво не лише України, а й інших країн світу.  Дистанційно взяли участь у мистецькому  заході відомі колективи з Республіки Білорусь, Узбекистану, Литви, Азербайджану, Франції, Італії, Вірменії, Грузії, Японії.

 Як повідомляє офіційний портал Запорізької обласної державної адміністрації, безпосередньо на сцені закладу свою майстерність продемонстрували  такі колективи: театр людей з особливими потребами «Аникщяйський світ» (Литва, м. Аникщяй), інтегрований театр руху «Лік»  (Узбекистан, м. Ташкент), центр реабілітації та соціалізації людей з інвалідністю «Перспектива» (м. Черкаси), а також представники Запорізької області: Кам’янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат «Дивосвіт», Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат, Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток», Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко», Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело», Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок», Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир», Запорізька музична школа № 2, Запорізька школа мистецтв № 3, Запорізький класичний ліцей, Запорізька загальноосвітня школа № 29, загальноосвітня санаторна школа-інтернат Хортицької національної академії.

Урочистий захід закінчився хвилюючою миттю нагородження учасників фестивалю почесними грамотами та дипломами лауреатів V Міжнародного дистанційного інтеграційного фестивалю життєтворчості «Шлях до успіху-2017» й побажанням подальших успіхів на життєвому і творчому шляху.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста