Путін, схоже, готується оголосити мобілізацію на тлі успішного контрнаступу України.

Про це сьогодні сказав радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Політик зазначив, що ЗСУ останніми днями провели успішний контрнаступ на сході країни. За його словами, враховуючи успіхи ЗСУ, президент РФ «може перебувати на порозі ухвалення двох рішень».

Так, одним із таких рішень є підготовка до псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях України, які є порушенням українського суверенітету.

 «Росія поспішає провести ці “референдуми” у відповідь на успіхи України на полі бою, а також для підготовки до потенційних мобілізаційних заходів», — наголосив Салліван, додавши, що США ніколи не визнають анексії Росією частини окупованих територій України. І наголосив, що «референдуми» не дадуть РФ переваги за столом переговорів з Україною: «Якраз навпаки: це дія країни, яка зазнала невдач — військових і дипломатичних».

Другим — підготовка до мобілізації.

«Нам відомо, що президент Путін може готуватися провести мобілізаційні заходи. Як і його плани з фейкової анексії, це відображає невдачі Росії в Україні. Він може вдатися до часткової мобілізації, змушуючи ще більше росіян брати участь у його брутальній війні в Україні, частково тому що їм просто потрібно більше особового складу й живої сили, враховуючи успіхи України на полі бою. Росія намагається знайти живу силу, аби кинути в цю битву. Це не дії впевненої країни, це не сильні заходи, цілком навпаки. І США, наші союзники та партнери в міжнародній спільноті, протистоятимуть цим очевидним спробам Росії та твердо підтримуватимуть Україну та український народ», – підсумував Салліван.

Вибухи у Запоріжжі та області – що відомо: ВІДЕО

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Новини Політика