На острові Хортиця розпочав роботу дитячий навчально-тренувальний табір «Хортиця-2017», організований клубом «Кіокушин карате “Борисфен”» та громадською організацією ветеранів АТО «Честь та гідність».


Поделиться

На острові Хортиця розпочав роботу дитячий навчально-тренувальний табір «Хортиця-2017», організований клубом «Кіокушин карате “Борисфен”» та громадською організацією ветеранів АТО «Честь та гідність».

Як повідомляють у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації, робота табору буде спрямована на національно-патріотичне виховання молоді та дітей, їх оздоровлення, розвиток лідерських якостей, формування активної громадянської позиції та патріотизму.

Протягом тижня підлітки 7-17 років, проживаючи в наметовому містечку, під керівництвом досвідчених тренерів матимуть змогу взяти участь у різноманітних культурних тренінгових заходах та спортивних змаганнях.

Особливістю табору є ще й те, що до складу його учасників увійшли діти учасників АТО та тимчасових переселенців. Крім активного відпочинку, спортивних заходів і змагань дітям розповідатимуть про закони дружби, честі та гідності, про героїчну боротьбу українського народу за незалежність, самовизначення і творення власної держави.

Школярі також матимуть можливість удосконалити свої навички та вміння у галузі фізичної культури та спорту. Впродовж перебування відбудуться змагання з волейболу, плавання, футболу, майстер класи з бойових мистецтв та інших видів спорту, що сприятиме прищепленню любові до дисципліни та порядку. За словами організаторів заходу, проживаючи обладнаних наметах, діти навчаться жити в гармонії з природою, користуватися її дарами.

Нещодавно, за підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, учасники табору відвідали Музей бойової слави 55-ї окремої артилерійської бригади, якій виповнилося 75 років. Господарі познайомили дітей з історією артилерійської бригади, її бойовими здобутками та героями. Про нелегку армійську службу та бойовий шлях свідчать музейні експонати – військове спорядження, особисті речі та фотографії військовослужбовців різних поколінь, які служили в артилерійській бригаді.

Також вихованці табору відвідають музей техніки «Фаетон» та історико-культурний комплекс «Запорозька Січ».

– Хочу подякувати організаторам за їх ініціативність і небайдужість до питань національно-патріотичного виховання, – зазначила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. – Тим більше, це та категорія дітей, яким має приділятися особлива увага, адже в одних їх світ було зруйновано війною на Сході, в інших – у зоні АТО батьки захищають цілісність нашої держави. І ми зробимо все можливе, щоб цей захід у наступному році відбувся на найвищому рівні, збільшив коло учасників. Це наш обов’язок – підтримувати та виховувати наших дітей у дусі  патріотизму та взаємної підтримки.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста