Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт! По-домашньому тепла акція «Святий Миколай – дітям-сиротам Запоріжжя» проходить вже шостий рік поспіль. Соціальний центр «Проміння» і обласна універсальна наукова бібліотека дарують малечі солодкі і цінні подарунки.

Поделиться

Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт! По-домашньому тепла акція «Святий Миколай – дітям-сиротам Запоріжжя» проходить вже шостий рік поспіль. Соціальний центр «Проміння» і обласна універсальна наукова бібліотека дарують малечі солодкі і цінні подарунки.

Одним з найулюбленіших усіма дітьми свят є 19 грудня, святого Миколая. Вони чекають його приходу, пишуть листи з побажаннями. Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі, вірять в Миколая і теж чекають подарунків.

– Кожного року саме завдяки щирій допомозі небайдужих людей ми організуємо це свято для понад 500 дітлахів Запоріжжя і області, позбавлених материнської й батьківської ласки, – говорить волонтер центру «Проміння» Катерина Гурьянова. – Також ми підтримуємо дітей із родин бійців АТО і вимушених переселенців.

Фабрика святого Миколая стартувала 28 листопада. До акції приєдналися студенти та працівники Запорізького металургійного коледжу, які потім відвідають дитячі заклади та власноруч особисто вручать малечі й не тільки такі бажані подарунки. Вже сьогодні кожен охочий має змогу долучитись до благодійної справи у різний спосіб: придбати свічку ручної роботи у холі першого поверху обласної бібліотеки або у відділі мистецтв (6 поверх), принести дитячий одяг та взуття, книги, іграшки, альбоми для малювання, блокноти, розмальовки, олівці та фарби, солодощі тощо. Щоб врятувати не лише свято для дітей, а й їхню віру в добро та милосердя.

На сьогоднішній день викладачі та волонтери центру регулярно працюють із дітьми у шести закладах міста й області: Запорізькому та Оріхівському обласних притулках для неповнолітніх, Вільнянській, Молочанській, Новомиколаївській та Матвіївській школах-інтернатах. Учасниками програм у цих закладах щотижня є понад 340 дітей різного віку.

Пакування першого подарунку відбудеться 15 грудня, о 14.00, у відділі мистецтв обласної бібліотеки. Потім протягом кількох тижнів святий Миколай разом з помічниками даруватиме свято запорізьким дітлахам, позбавленим батьківського піклування.

Зробіть і ви подарунок для діток, у яких немає власного дому і родинного затишку! Рахунок БФ Соціальний центр «Проміння»: МФО: 380805, АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ, ЄДРПОУ: 37129577, рахунок: 26004316323, призначення платежу – доброчинна пожертва. Запоріжці, робіть добрі справи, не забувайте про це. Дякуємо всім небайдужим!

Віра ВОЛОДИМИРОВА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста