Корецький анонсував аудит Кабміну

koreckiy flag

Новопризначений прем’єр-міністр України Сергій Корецький оголосив про масштабну ревізію роботи уряду. Він доручив усім міністерствам до 27 липня підготувати пропозиції щодо проведення експрес-аналізу їхньої діяльності.

Суть ініціативи

Корецький пояснив, що мета аудиту — перевірка виконання бюджетних програм, планів стійкості та інших напрямів роботи. За потреби до процесу може бути залучена Держаудитслужба.

У двотижневий строк кожне міністерство має надати пропозиції щодо актуалізації комісій, комітетів, робочих груп, координаційних центрів та інших допоміжних органів. Це може означати оновлення складу, переформатування або навіть ліквідацію тих структур, які втратили актуальність.

Позиція президента

Після зустрічі з Корецьким президент Володимир Зеленський наголосив, що вони визначили нові підходи до кадрової політики уряду та пріоритети для міністерств.

  • Першим завданням є чесна фіксація виконаного в рамках планів стійкості областей і громад.
  • До початку серпня влада має максимально прискорити реалізацію цих планів.
  • Важливим напрямом залишається робота з міжнародними партнерами для гарантування фінансової стійкості України, виконання оборонних домовленостей та прискорення виробництва зброї.

Зеленський також очікує, що уряд представить оновлену програму дій найближчим часом.

Контекст

Анонсований аудит відбувається на тлі відновлення роботи Ради коаліції між урядом і Верховною Радою. Це має зробити співпрацю між гілками влади більш узгодженою та ефективною.

Раніше повідомлялося про можливий візит Зеленського до США.

Поділитися

Читайте також

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.