Uber пропонуватиме водіям $4000 за перехід на електромобіль для досягнення вуглецевої нейтральності

uber

Компанія Uber оголосила про запуск нової грантової програми, пропонуючи водіям $4000 за перехід на електромобілі (EV). Цей крок є частиною агресивної стратегії Uber, спрямованої на виконання своєї обіцянки досягти повної вуглецевої нейтральності. 

Про це повідомило видання The Verge.

Цілі та фінансові стимули

  • Цілі компанії: Uber прагне досягти 100% поїздок на електромобілях у Північній Америці та Європі до 2030 року, а до 2040 року — на всіх світових ринках.
  • Зміна підходу: Хоча у 2020 році компанія заявляла, що не компенсуватиме водіям відмову від бензинових авто, тепер вона змінила підхід, сподіваючись, що фінансові стимули прискорять перехід.
  • Обґрунтування суми: Сума в $4000 має компенсувати нещодавно скасовану федеральну податкову пільгу на придбання вживаних електромобілів у США. Нова пропозиція також покликана пом’якшити удар від закінчення терміну дії більшої федеральної податкової пільги на EV у розмірі $7500.

Обмеження програми

На початковому етапі не всі водії матимуть доступ до виплат. Грант у розмірі $4000 спершу буде запропоновано водіям у чотирьох штатах США:

  1. Нью-Йорк
  2. Каліфорнія
  3. Колорадо
  4. Массачусетс

Раніше повідомлялося, що новый сервис Uber научится вычислять пьяных пассажиров.

Поделиться
By Петро Сагайдачний

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.