Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що завершення війни Росії проти України неможливе без вирішення територіального питання. Він також наголосив на важливості припинення вогню для початку мирного процесу. 

Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що ключовим елементом завершення війни, яку розв’язала Росія проти України, стане вирішення територіального питання. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Fox Business, яке цитує пресслужба Держдепу США.

За словами Рубіо, мирний процес має включати короткочасне припинення вогню, адже “важко вести переговори про деталі остаточної мирної угоди, коли ви стріляєте один в одного”. Він наголосив, що США вперше мають конкретні сигнали про те, чого може вимагати Росія для завершення війни.

“В будь-якій угоді повинні бути поступки — з боку Росії і, звичайно, з боку України. Це складно, і попереду ще довгий шлях”, — зазначив держсекретар.

Рубіо також додав, що США порівнюють російські вимоги з тим, що готові прийняти українці та європейські союзники, але остаточне рішення має залишатися за Україною.

Нагадаємо, 6 серпня у Москві відбулася зустріч спецпосланця президента США Стіва Віткоффа з Володимиром Путіним. У Кремлі повідомили про обмін “певними сигналами” щодо війни, а Дональд Трамп назвав переговори “дуже продуктивними”.

Раніше Рубіо заявляв, що Трамп “втрачає терпіння” щодо війни в Україні.

🔗 Джерело: Європейська правда

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Політика