Вибухи, мінування будинків та екстрена евакуація окупантів на Запоріжжі, - ПОДРОБИЦІ

1 scaled

Рашисти масово почали мінувати будинки мирних жителів на лінії зіткнення, переважно у Запорізькій області.

Про це повідомляє місцевий канал.

Сьогодні в Енергодарі, Кам’янці-Дніпровці, Водяному, Підгірному, Новоукраїнка, Іванівка чути вибухи. Також з самого ранку в районі Центрального ринку місцеві жителі фіксують надзвичайно інтенсивний рух військової техніки та цивільного транспорту. На автостанції Мелітополя один за одним приїжджають автобуси з орками, після чого їх пересаджують у тентовані КамАЗи та кудись везуть.

Крім того, помічено цивільний транспорт та автобуси, які прибули з Енергодару, Дніпрорудного, Кам’янки-Дніпровської.

Тепер уже очевидно, що вибухи в Енергодарі, Кам’янці-Дніпровці, Водяному та поспішна евакуація пов’язані між собою.

Ще відомо, що російські війська зменшили переміщення військової техніки у бік Запорізької області через Маріуполь. Всі переміщення обмежуються локальними або паливозаправниками в бік Бердянська.

Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.