У Запорізької області окупанти виводять свої підрозділи та готуються до евакуації

154693 1 large scaled

Окупанти відводять окремі підрозділи та готують до евакуації персонал окупаційних адміністрацій населених пунктів тимчасово зайнятої території Запорізької області.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Так, з населеного пункту Михайлівка, виїхали підрозділи, що базувалися у місцевому відділку поліції та одному з навчальних закладів.

В населених пунктах Пологи та Інженерне окупанти виїжджають з будинків, де вони були розквартировані, вивозять викрадене майно.

У населеному пункті Бурчак окупаційна влада проводить перепис для так званої добровільної евакуації населення, – Генштаб ЗСУ.

Нагадаємо, що колона вантажівок з пораненими окупантами заїхала у Мелітополь

 
Поделиться
By inesa

Залишити відповідь

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.