Максиму потрібна допомога, щоб перемогти рак і знову почати жити повноцінним життям. 20-річний хлопець вже рік бореться з лімфомою Ходжкіна, мужньо переніс шість блоків хіміотерапії і два рази був на волосинці від смерті.

На початку цього року Максим і вся його родина думали, що перемогли цю страшну недугу, але навесні хлопцеві різко почало ставати гірше, і після проведення комп’ютерної томографії лікарі виявили, що онкологія повернулася. Зараз доктори розписали Максимові дуже важке і дороге лікування, операцію, а також аутологічну трансплантацію, без якої лікування буде малоефективним і, як наслідок, можливий летальний результат…

Лікарі дають хороші прогнози, якщо вдасться зібрати кошти на трансплантацію. За розрахунками, на хіміотерапію, обстеження, усунення ускладнень і АУТО-ТКМ потрібно більше 200 тісяч гривень.

«У мене є вибір: скласти руки і дати темряві поглинути мене, чи боротися з усіх сил, ламаючи бетонні стіни на своєму шляху в пошуках виходу. Якщо ви це читаєте, значить, я обрав другий варіант», – пише Максим.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк: 4149 4390 1172 8270, Сахневич Максим Романович.

Читайте також:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

76 + = 77