Вже зовсім скоро настане курортний сезон. Майже перед кожним з нас постане проблема,  яке місто для відпочинку обрати. Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням  якого є лікування або профілактика різних захворювань.


Поделиться

Вже зовсім скоро настане курортний сезон. Майже перед кожним з нас постане проблема,  яке місто для відпочинку обрати. Тенденції останніх років показують, що Україна стає перспективним ринком для медичного й оздоровчого туризму, завданням  якого є лікування або профілактика різних захворювань.

Перлина Азовського узбережжя – Бердянськ має значний потенціал для розвитку в’їзного і внутрішнього медичного та оздоровчого туризму.  Здравниці, що розташовані тут,  мають багаторічний досвід ефективного лікування і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, органів травлення, проблемами у сфері гінекології, пульмонології тощо.

Усім бажаючим в Бердянську запропонують різноманітні оздоровчі та лікувальні тури. Фахівці підберуть індивідуальний варіант, що буде найкращим як для вирішення конкретної проблеми, так і з точки зору фінансових можливостей пацієнта. 

Чим же зайнятися в міжсезоння в Бердянську? Звичайно ж, своїм здоров’ям! 

Більшість туристів Бердянська обирають санаторно-курортне лікування, оскільки воно засноване тут на широкому застосуванні природних цілющих факторів.

Відомий курортолог, професор А.А. Корнілов, вивчаючи бердянський клімат, дійшов висновку, що саме унікальні природні умови є основною перевагою Бердянська як курортного й оздоровчого центру. Адже тут поєднуються два ландшафтні елементи — степ (з півночі) та море (з півдня). Саме тому повітря у Бердянську відчутно багате озоном, трохи вологе, сповнене ароматом степових квітів з тонким присмаком йоду. Таку ноту в цю унікальну композицію вносить Азовське море. Проте це далеко не увесь його внесок у створення іміджу Бердянська як центру медично-оздоровчого туризму. Азовське море – одне з найспокійніших морів світу, адже глибина його не перевищує 13,5 м, а середній показник ще менший, приблизно 7,4 м

Ще одним важливим природним фактором, що надає Бердянську як оздоровчому центру неабияку перевагу перед іншими подібними курортами, є лікувальні грязі бердянських лиманів. Компреси, ванни та інші процедури з лікувальними грязями поліпшують кровообіг, розширюють судини, покращують лімфообіг, метаболізм, прискорюють окислювально-відновлювальні процеси та поліпшують дихання тканин організму. 

Санаторії Бердянська забезпечують комфортне розміщення відпочиваючих і всі необхідні умови для проведення лікувальних заходів. Для цих цілей в санаторіях розташовуються спеціальні споруди (солярії, інгаляторій, грязелікарні, бювети мінеральних вод, кабінети фізіотерапії тощо), де хворі можуть отримувати бальнеолікування, кліматолікування, грязелікування.

Отримання лікування, наприклад, у санаторії «Арктика», забезпечує високу ефективність профілактики захворювань і відновлювальної терапії.

Окрім санаторіїв, розрахованих на туристів різного віку, є у Бердянську й оздоровчі центри для малечі. Розмаїття дитячих таборів, розташованих на узбережжі Азовського моря, забезпечить можливість вибору для найвибагливіших клієнтів, а розважальні програми беззаперечно сподобаються наймолодшим гостям Бердянська та залишать по собі букет незабутніх вражень.

Лікувальні та оздоровчі тури Бердянськ рекомендує туристам, починаючи вже з 23-25 років. Як відзначають експерти, уявлення про пансіонати і санаторії як місця для пенсіонерів давно застаріло. Адже санаторно-курортні та оздоровчі путівки рекомендовані не тільки людям, які потребують профілактики та лікуванні серйозних захворювань за направленням лікаря. Їх можна запропонувати також:

·                     у якості курсу повного відновлення організму спортсменам, у яких були травми;

·                     як засіб від депресії тим, хто втомився психологічно;

·                     у якості повноцінного відпочинку від стресу і тривалих перевантажень на роботі;

·                     у якості реабілітації після хвороби;

·                     а також для схуднення, омолодження, розслаблення, оздоровлення та багато чого іншого.

Окремо слід сказати про можливість отримання у Бердянську одного з найдорожчих видів медичних послуг — лікувально-профілактичний догляд за зубами. Багато пацієнтів вважають за краще отримувати такі послуги саме в Бердянську.

Серед переваг Бердянської міської стоматології називають висококваліфіковане лікування, якісну діагностику та унікальні методики.

Додамо, що медичний туризм – це можливість поєднати приємне з корисним. За винятком важких клінічних випадків (серйозних операцій), обстеження та лікування в Бердянську дозволить змінити обстановку, відпочити від повсякденних турбот, розширити кругозір і познайомитися з місцевими пам’ятками.

Підводячи підсумки, хочеться акцентувати увагу на тому, детальну інформацію про можливості відпочинку та оздоровлення у Бердянську – що подивитись, де зупинитись, розважитись, оздоровитись тощо можна знайти на офіційному туристичному сайті www. berdyansk.travel

Приємного відпочинку!

Володимир БУТ

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Здоров'я