Зараз встановлення сонячних батарей стає все популярнішим серед власників заміських будинків та фермерів. Вони забезпечують об’єкт електрикою без підключення до центральних мереж. Такі автономні фотоелектричні пристрої можуть працювати як основне джерело живлення, так і разом з ним в ролі додаткового або другорядного. 

Автономні станції, які в Україні можна придбати на сайті – kbenergy.com.ua/ua/sonyachni-elektrostanciya-dlya-budinku – це самостійні незалежні системи, що застосовуються для збирання енергії та перетворення її в електричний струм для постачання живлення різних об’єктів. Використовується у випадках, коли підключення до електромереж нерентабельне, неможливо або за необхідності зменшити витрати на енергопостачання.

З чого складається електростанція

У стандартну комплектацію входить кілька елементів, які у сумі перетворюють енергію сонця на електрику без використання додаткових приладів та обладнання. Необхідні елементи домашньої сонячної електростанції – це сонячні панелі, оснащені фотоелементами, акумулятори для накопичення, інвертор, що служить для перетворення постійного струму, отриманого від батарей, в змінний, і контролер, що регулює напругу, а також витратні матеріали, комплектуючі. , кріплення панелей та елементів станції.

Переваги

Невичерпність енергії. Використовується невичерпне джерело і цієї енергії вистачить нам ще багато сотень тисяч і навіть мільйонів років.

Ефективність. Технології батарей n-типу дозволяють збільшити їхню «продуктивність» на 16,9 %. Тепер такі системи можуть працювати за високих температур і в умовах низької освітленості.

Автономність. Повна незалежність від центральних електричних мереж дозволяє самостійно планувати витрату електроенергії і не платити за неї.

Екологічність та безпека. Подібні системи не відбиваються негативно на навколишньому середовищі, безпечні для людини і, крім того, унеможливлюють перепади та стрибки напруги безпосередньо в мережі.

Недоліки

Якщо говорити про мінуси, то насамперед це пряма залежність безпосередньо від променів сонця та їх інтенсивності, проте сучасні сонячні батареї n-типу працюють із відмінною ефективністю навіть у похмуру погоду.

Підводячи підсумок, слід сказати, що автономні станції – це майбутнє енергетики, і вже найближчим часом вони увійдуть у наше життя настільки, що вже неможливо буде уявити приватний будинок без цих систем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Style