22-23 вересня в Черкасах відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу (WDFPF) в окремих вправах. У турнірі найсильніших атлетів взяли участь 150 спортсменів з Англії, Німеччини, Бельгії, Франції, Молдови та інших країн. У числі іменитих, найсильніших пауерліфтерів з країн Європи виступив наш колега – начальник рятувального відділення групи аварійно-рятувальних робіт АРЗ СП, старший лейтенант служби цивільного захисту Дмитро Свириденко з смт. Мирне Мелітопольського району.

Поделиться

22-23 вересня в Черкасах відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу (WDFPF) в окремих вправах. У турнірі найсильніших атлетів взяли участь 150 спортсменів з Англії, Німеччини, Бельгії, Франції, Молдови та інших країн. У числі іменитих, найсильніших пауерліфтерів з країн Європи виступив наш колега – начальник рятувального відділення групи аварійно-рятувальних робіт АРЗ СП, старший лейтенант служби цивільного захисту Дмитро Свириденко з смт. Мирне Мелітопольського району.

Спортсмен не просто представили наш край, а й відзначив свій виступ блискучими результатами. Дмитро Свириденко завоював золото в жимі лежачи (вагова категорія 110 кг «М1», вікова група 40-45 років). Срібну медаль «надзвичайний» спортсмен завоював в присіданні зі штангою. Більш того, в цій вправі він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Спортсмен дякує за надану допомогу в поїздці на спортивний турнір голові Мирненського сільської ради Юрію Радькову, а також місцевим підприємцям.

Колектив Головного управління ДСНС України у Запорізькій області пишається визначними спортивними результатами свого колеги і щиро бажає нових перемог та грандіозних звершень!

Джерело: Местные вести http://www.mv.org.ua/news/160369-dva_silacha-dmitrija_pokorili_evropeiskii_pomost.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста