Велика Сімка попередила Мінськ, якщо Білорусь надаватиме РФ активнішу підтримку у війні з Україною, на неї чекають руйнівні витрати.

Про це йдеться в заяві глав МЗС країн Великої сімки і представників ЄС, опублікованій у п’ятницю, 4 листопада, на сайті МЗС ФРН.

Крім того, G7 та ЄС наполегливо рекомендують Лукашенку відмовитися від будь-якої допомоги РФ у війні, а інакше на Білорусь чекають фінансови тиски.

“Ми повторюємо наш заклик до білоруської влади припинити допомагати Росії вести агресивну війну проти України, зокрема дозволяючи ЗС РФ здійснювати з білоруської державної території запуски ракет, спрямованих на Україну. Якщо білоруська влада ще більш безпосередньо братиме участь у російській війні, G7 покладе на режим Олександра Лукашенка нищівні додаткові витрати”, – йдеться в заяві.

У Документі також йдеться про непохитний намір і далі надавати Україні фінансову, гуманітарну, політичну, технічну та правову допомогу, а також підтримку у сфері оборонної політики, щоб зменшити страждання українців і зберегти суверенітет і територіальну недоторканність у межах кордонів, визнаних міжнародним правом.

“Ми підтримуватимемо Україну так довго, наскільки це буде необхідно”, – йдеться в заяві.

“Есть два пола: мужчины и женщины. Доверяйте науке”: американка ответила оппоненту с помощью плаката

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Новини Політика