25 років на сцені! Музична легенда України – вокальна формація «Піккардійська Терція» відсвяткує ювілей у Запоріжжі! 29 листопада, в 19.00, в КЗ ім. Глінки, у рамках туру «Лети…», відбудеться великий концерт.

Поделиться

25 років на сцені! Музична легенда України – вокальна формація «Піккардійська Терція» відсвяткує ювілей у Запоріжжі! 29 листопада, в 19.00, в КЗ ім. Глінки, у рамках туру «Лети…», відбудеться великий концерт.

«Піккардійська Терція» (більш детально на сайті musin.zp.ua) – унікальний колектив для української музичної культури. За чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу».

– На концертах туру з нагоди 25-річчя розповідатимемо нашу історію. Але це буде не історія «Терції», а історія української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Ми багато експериментуємо, шукаємо, не стоїмо на місці. В новому альбомі розвинули джаз-рокову тему. Багато авторських пісень. Знайшлося місце і для фольку. Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці, – говорить художній керівник «Терції» Володимир Якимець.

Цікаво, що від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила 14 різножанрових альбомів та збірок. А до свого 25-річчя «піккардійці» (склад формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин, які нещодавно стали Заслуженими артистами України) готують до виходу новий, 15-й за ліком, студійний альбом, який називатиметься «Лети…».

Сценічне святкування свого 25-річного ювілею вокальна формація розпочала наприкінці вересня із Києва, зібравши аншлаг у Національному палаці мистецтв «Україна»! У жовтні ювілейну концертну програму «піккардійців» «Лети…» із життєрадісними та життєствердними піснями почули за океаном – у США та Канаді. І ось у листопаді та грудні акапельний гурт продовжує свої гастролі рідними теренами.

Так, у Запоріжжі, на ювілейному концерті чоловічого секстету звучатимуть пісні Володимира Івасюка, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія Кузьменка («Скрябін»), Сергія Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики. А у серпні, до Дня Незалежності, коллектив представив пісню Миколи Мозгового.

На своїй сторінці у Фейсбуку «Терція» написала: «З приємністю і вдячністю «піккардійці» 8 листопада 2017 року отримали звання Заслужених артистів України! Зараз, коли з нагоди нашого 25-річчя їздимо Україною та світом із ювілейною програмою «Лети…», озираємося подумки назад і згадуємо, що і як було за ці чверть століття. А було багато доброго і творчого! Багато чудових людей зустрічалося нам на шляху! Багато слухачів з року в рік приходили на наші концерти у тому чи іншому місті! Дякуємо всім вам! Постараємося і надалі тішити вас своїми піснями, виступами, гастролями! А ви – просто слухайте та підспівуйте – так, як на відео нашого «Старенького трамваю» і десятках інших наших пісень, які дуже дорогі нам і, сподіваємося, не менш дорогі й вам!».

Зазначимо, що у репертуарі «Піккардійської Терції» – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Велика Британія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Приходьте і Ви на вечір у Запоріжжі, який відбудеться 29 листопада, в 19.00, в концертному залі ім. Глінки, присвячений Вашій улюбленій музиці!

Вікторія ШЕПЕЛЕВА

Купити квитки на концерт «Піккардійська Терція» в Запоріжжі можна будь-яким зручним для Вас способом: банківською картою VISA / MasterCard, WebMoney, готівкою – через платіжні термінали або в театральних касах в Запоріжжі, а також замовити квиток з доставкою через нашу кур’єрську службу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться